Hoe werkt een 22-35ers reis?

Ben je benieuwd hoe een 22-35ers reis verloopt? Op deze pagina lees je stap voor stap wat je kunt verwachten tijdens een 22-35ers reis, van vertrek tot terugkomst. Zo weet je precies hoe jouw reis er ongeveer uit zal zien en waar je je op kunt voorbereiden.

Voor de reis

Wij nemen graag jouw zorgen uit handen, zodat jij enkel hoeft te genieten. Voordat je op reis gaat regelen wij dus veel van de praktische zaken, zoals je vluchten, lokaal vervoer, accommodaties, activiteiten en de reisbegeleider. Er zijn ook wat dingen die je zelf moet regelen, checken of waar je simpelweg even op moet letten. We sturen je voor vertrek diverse mails om je hierop te attenderen. Zo ben je te allen tijde zelf verantwoordelijk om over de juiste reisdocumenten (bijv. paspoort en visum), vaccinaties en verzekeringen te beschikken. Regel deze zaken op tijd, zodat je je daarna volop kunt verheugen op het komende avontuur.

Tijdens de reis

Na alle voorbereidingen en voorpret sta je natuurlijk te popelen om op reis te gaan. Voor vertrek kun je in de Sawadee Reisapp alvast kennismaken met je reisgenoten. Zo kun je bijvoorbeeld afspreken om elkaar op de luchthaven te ontmoeten. De reisbegeleider staat in de meeste gevallen op het vliegveld van je bestemming op je te wachten. Hij of zij zorgt ervoor dat de reis goed verloopt, beantwoordt al je vragen en geeft je tips over leuke excursies en restaurantjes. Tijdens de reis volgen jullie de vooraf uitgestippelde route. In de Sawadee Reisapp kun je zien hoe die route eruitziet, in welke accommodaties jullie verblijven en welke maaltijden inbegrepen zijn. Vaak zitten in het programma ook vrije momenten die je zelf naar eigen wens kunt invullen, uiteraard met hulp van de reisbegeleider.

Lees hier een voorbeeld van hoe een dag op 22-35ers reis eruit kan zien.

Na de reis

Na de reis is het tijd om lekker lang na te genieten. Nadat je bent bijgekomen van je jetlag en je je bagage hebt uitgepakt, ontvang je van ons een enquête. Hierin stellen we je een aantal vragen over hoe jij je 22-35ers reis hebt ervaren. Jouw antwoorden helpen ons om de reis steeds weer een stukje beter te maken. We waarderen het natuurlijk ook als je na thuiskomst een review wilt achterlaten op Trustpilot of Google. Zo help je andere reizigers bij hun keuze. Mooie foto’s gemaakt? Doe mee aan onze maandelijkse fotowedstrijd of deel je foto’s met ons via deze pagina. Wie weet zie je jouw foto’s dan later terug in onze communicatie en inspireren ze andere reisliefhebbers om dezelfde reis te boeken als jij.

Natuurlijk zien we je graag terug op één van onze andere (22-35ers)reizen. Meld je aan voor onze nieuwsbrief, volg ons op social media of bezoek onze events om inspiratie op te doen voor jou volgende avontuur.